Profesjonalny handlowiec

Program Partnerski distripark.com jest skierowany do osób profesjonalnie zajmujących się sprzedażą. To proste, intuicyjne i dyskretne narzędzie umożliwiające profesjonaliście przekształcenie bazy kontaktów w dodatkowy dochód. distripark.com to platforma sprzedażowa z szeroką ofertą produktów specjalistycznych, profesjonalną obsługą sprzedaży, logistyką i marketingiem. Program Partnerski to pomysł na połączenie Twojej bazy kontaktów z kompetencjami distripark.com w kompleksowej obsłudze klienta. Docierasz do nabywcy, distripark.com realizuje zamówienie, a Ty otrzymujesz prowizję.

Ile mogę zarobić?

Realne zarobki zaangażowanych partnerów to od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Wszystko zależy od tego, w jakiej branży działasz, jaką masz bazę klientów i ile czasu poświęcasz na działalność w ramach programu. Prowizje to, w zależności od produktu od 2,25% do 15% wartości zamówienia netto.

Jak często wypłacane są prowizje?

Prowizje wypłacane są regularnie raz w miesiącu. 

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Nie. Standardem jest współpraca w oparciu o umowę zlecenie zawieraną z osobami fizycznymi. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, możesz również podpisać z distripark.com umowę cywilnoprawną i na jej podstawie wystawiać nam co miesiąc fakturę.

Jak to działa?

Przystępując do programu partnerskiego, otrzymujesz swój niepowtarzalny kod rabatowy. Kod to zniżka dla Twoich klientów na zakupy w sklepie internetowym distripark.com. To jednocześnie identyfikator przypisujący danego klienta i jego wszystkie zamówienia do Ciebie. Klient zakłada konto, w pierwszym zamówieniu podaje otrzymany od Ciebie kod rabatowy. System go zapamiętuje i każde zamówienie złożone przez tego klienta generuje Twój dochód. System nie przyjmie już kodu innego partnera. Raz pozyskany klient już zawsze pracuje dla Ciebie. Klient sam składa zamówienia. System jest dyskretny. Nikt nic o niczym nie musi wiedzieć.

Jak działać aby odnieść sukces?

Zapoznaj się z ofertą distripark.com. Zdefiniuj klientów w swojej bazie, którzy mogą być zainteresowani poszczególnymi produktami. Podczas umówionych spotkań handlowych prezentuj naszą platformę potencjalnym klientom. Pokaż produkty, którymi mogą być zainteresowani. Przekaż kod rabatowy. Pomóż klientowi przy założeniu konta i złożeniu pierwszego zamówienia.

Czy są tacy, którym się udało?

Tak. Mamy sieć aktywnie działających Partnerów. Każdy z nich poświęca na pracę w ramach programu partnerskiego tyle czasu, ile uważa za stosowne. Przepisów na sukces jest tyle, ilu zadowolonych Partnerów. Są to najróżniejsi ludzie – od profesjonalnych handlowców, przez matki przebywające na urlopach macierzyńskich, aż po programistów szukających klientów przez Internet. 

Na jakie wsparcie mogę liczyć?

Ty pozyskujesz klienta, distripark.com załatwi za Ciebie resztę, tj. odpowie na pytania, zorganizuje transport, zajmie się obsługą posprzedażową, a w przypadku gdy będzie potrzebny termin płatności – przyzna go jeżeli będzie to możliwe.

Czy mogę otrzymać materiały promocyjne?

Tak, jeżeli potrzebujesz ulotek lub innych materiałów, przygotujemy je dla Ciebie.

Jak mogę dowiedzieć się więcej?

Napisz na partners@distripark.com lub zadzwoń na numer 71 794 2482

Jak mogę przystąpić?

Obejrzyj poniższy film instruktażowy, lub napisz na partners@distripark.com.