FMCG

Jestem Vansellerem, czy Program Partnerski to coś dla mnie?​

Program Partnerski distripark.com został zaprojektowany tak by był jak najbardziej przyjazny właśnie Vansellerom. To proste, wystarczy, że zapiszesz się do programu partnerskiego. Uzyskasz swój niepowtarzalny kod rabatowy i możesz zacząć zarabiać.

Twoja praca polega na kontaktach z klientami. W przypadku Programu Partnerskiego distripark.com nie musisz nic kupować, nie musisz składać zamówień. Wystarczy, że polecisz klientowi naszą stronę internetową. Pokażesz, że działamy jak zwykły sklep internetowy. Zarejestrujesz klienta jako firmę by uzyskiwał jak najwyższe rabaty i gotowe.

Od tej pory od każdego zamówienia złożonego przez tego klienta dostaniesz prowizję.

Co najprościej polecić, jeśli na co dzień współpracuje z mały sklepami i punktami detalicznymi?

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie nowo wprowadzana na rynek marka produktów chemii gospodarczej FLO. W każdym nawet najmniejszym sklepie musi być mniejsza lub większa półka z płynami do mycia naczyń, do prani, do płukania itp. FLO to nowa wprowadzana na rynek marka o wysokiej jakości i przystępnej cenie.

Jak to możliwe, że FLO to jednocześnie wysoka jakość i niska cena?

FLO to produkt spółki będącej częścią grupy kapitałowej PCC. To jeden z największych producentów chemii w tej części Europy. Gdy produkuje się coś od początku do końca „u siebie” można sporo zaoszczędzić na marżach pośredników oraz dostawców półproduktów i surowców. Dlatego FLO to najlepsze receptury i niskie ceny.

Pomyśl ile dodatkowo mógłbyś co miesiąc zarobić gdyby chemia gospodarcza choć w części z nich była zamawiana poprzez distripark.com. Spróbuj, przetestuj, przekonaj się. Jeśli trafisz na problemy jesteśmy tu po to by Ci pomóc. Pytaj, zgłaszaj pomysły. distripark.com to projekt otwarty. Jeśli czegoś w nim brak a Ty tego potrzebujesz powiedz nam o tym. Zmieniamy się, bo życie to zmiany. Bądź częścią tych zmian.

Zacznij zarabiać już dziś z programem partnerskim distripark.com.