Fundacje

Funds raising z distripark.com to naprawdę łatwe.

Program Partnerski umożliwia pozyskiwanie środków finansowych na działalność wszystkich organizacji pozarządowych. System został tak przygotowany i pomyślany by wspierać wolontariuszy w ich misji pozyskania środków.

Jak zacząć pozyskiwać środki finansowe przy pomocy Programu Partnerskiego distripark.com?

To naprawdę proste. Pierwszy krok to stworzenie dla Fundacji czy Stowarzyszenia konta w programie partnerskim distripark.com. Musi to wykonać osoba lub osoby umocowane do reprezentowania organizacji. To ich podpisy muszą widnieć na umowie.

Kiedy Fundacja czy Stowarzyszenie jest już Partnerem w ramach Programu Partnerskiego distripark.com ma swój unikatowy kod rabatowy. Umożliwia on dokonania zakupów w sklepie internetowym z rabatem od cen rynkowych. Klienci uzyskują więc konkretną zniżkę używając kodu. Kod jest unikatowy i przypisuje zamówienie do konkretnego Partnera. Na podstawie takiego przypisania Partnerowi a więc w tym przypadku Fundacji czy Stowarzyszeniu zostanie wypłacona prowizja od pozyskanego zamówienia.

Jak wykorzystać kod Partnera do pozyskiwania środków dla Fundacji?

Trafiając do dowolnej instytucji – firmy, urzędu, donatora prywatnego – wolontariusz nie musi już przekonywać go do wpłaty określonych środków na konto organizacji. W każdej firmie potrzeba np. środków czystości. Ich zakup to pomijalny koszt dla takiej firmy. Wystarczy by firma kupowała je nie w dotychczasowym źródle zaopatrzenia, ale w distripark.com z kodem rabatowym Fundacji a od każdej takiej transakcji Fundacja dostanie prowizję.

Dużo łatwiej przekonać drobnego przedsiębiorcę np. właściciela warsztatu samochodowego do kupowania np. pasty BHP w distripark.com niż do wpłacania regularnie 10.00 zł miesięcznie na konto fundacji. W ten sposób 10,00 zł od warsztatu, 5,00 zł od biura rachunkowego, 3,00 zł od kancelarii adwokackiej z okolicy i tak ziarnko do ziarnka. Początki będą trudne, kwoty pewnie nie będą powalać, lecz jeśli ktoś już raz stworzy konto na distripark.com tak długo jak długo będzie robił zamówienia tak długo fundacja będzie otrzymywać pieniądze.

Jak najprościej zacząć?

Najprościej zawsze zaczynać od siebie. Każdy z nas ma rodzinę i znajomych a oni wszyscy muszą korzystać z produktów chemii gospodarczej, żeli i płynów do prania, płukania, zmywania mycia podłóg itp. Gdy poprosimy znajomych by regularnie wsparli naszą sprawę kilkoma złotymi miesięcznie ….. Cóż najczęściej trafimy na brak zrozumienia. Gdy jednak damy im kod rabatowy do wygodnych zakupów w Internecie… Nasza prowizja wcześniej czy później zacznie spływać na nasze konto.

Czy rodzina i środki czystości to jedyna droga?

Nie. To najprostszy sposób by zacząć. Nie wolno jednak na tym poprzestać. distripark.com to oferta skierowana do przemysłu, tam trzeba szukać naprawdę dużych prowizji. W końcu sklep osiedlowy zamawiając środki czystości zamówi tyle co kilkanaście rodzin. Szkoła też wymaga sprzątania, nawet urząd w Waszej gminie może pomóc. Wójt może nie mieć dla Was dotacji, ale kupić np. sól drogową do ośnieżania gminy może w distripark.com.

Zapisanie się do newsletterów dla Partnerów też bardzo pomoże. Regularnie będziecie dostawać informacje na co obecnie jest „sezon” i kto może poszukiwać produktów distripark.com.

Wykorzystajcie swoje kontakty i nieformalne znajomości może stryjek sadownik potrzebuje nawozów, a może chrzestny kuzynki waszej cioci zacznie w distripark.com kupować wybielacz do swojej pralni chemicznej. Nawet wasz zakręcony sąsiad pszczelarz znajdzie w distripark.com kwas mrówkowy do dezynfekcji uli.

To naprawdę proste. Sprawdźcie kto z Waszego otoczenia może potrzebować produktów z oferty distripark.com i namówcie go na zakupy z Waszym kodem rabatowym a zyskacie stabilne źródło finansowania.

Sprawdź dedykowane produkty

dostępne w distripark.com