OSP

Jak zdobyć pieniądze na działalność OSP?

Ochotnicza Straż Pożarna jak każda instytucja pożytku publicznego boryka się z niedofinansowaniem. Jeśli faktycznie jesteś Druhem Ochotniczej Straży Pożarnej i zastanawiasz się wraz z innymi skąd wziąć pieniądze, jak opłacić paliwo i środki gaśnicze, jak zorganizować dofinansowanie na zakup mundurów itp. śpieszymy z pomocą.

Na finansowanie OSP naprawdę da się zdobyć pieniądze. To proste. W zależności od formy prawnej jaką ma Twoja organizacja i jak można jej przekazać środki zapisz się do Programu Partnerskiego distripark.com i zostań darczyńcą lub namów osoby umocowane do reprezentowania Twojej organizacji OSP do zapisania organizacji jako podmiotu w programie partnerskim.

Co daje zapisanie OSP do Programu Partnerskiego distripark.com?

Kiedy już Ty, lub Twoja OSP jesteście Partnerem distripark.com otrzymasz kod rabatowy na zakupy w distripark.com. Kod ten to zniżka przy zakupach dla klientów. Czyli będą oni zainteresowani tym by go użyć. Jest to jednocześnie identyfikator umożliwiający firmie distripark.com wypłatę prowizji za polecenie produktu. Tak dobrze rozumiesz jeśli ktoś zrobi zakupy z Twoim kodem rabatowym Ty dostaniesz za to prowizję.

Jak zarabiać na Programie Partnerskim distripark.com?

To naprawdę proste. W OSP jest Was co najmniej kilkunastu. Każdy Druh to rodzina, która sprząta, pierze, używa środków higienicznych. Zabierzcie Wasz kod rabatowy do domu i poproście żony, mamy sąsiadki o kupowanie żeli i płynów do prania, środków do mycia kuchni, łazienki, mebli itp. w distripark.com z użyciem waszego kodu rabatowego. Można skrzyknąć kilku sąsiadów i zrobić większe zamówienie by zaoszczędzić na kosztach transportu.

Czy na Programie Partnerskim można zarobić tylko polecając chemię gospodarczą?

Oczywiście, że nie powinniście się ograniczać tylko do polecania chemii gospodarczej. Chemia gospodarcza dobra jest na początek. Każdy jej używa łatwiej więc zacząć. Kiedy dostaniecie już przelewy na pierwsze prowizje i uwierzycie że to naprawdę działa warto iść za ciosem. distripark.com to oferta np. produktów BHP. Znacie jakiś warsztat samochodowy, możecie poprosić właściciela by rękawiczki dla mechaników, gogle ochronne itp. kupił z Waszym kodem rabatowym.

Zbliża się zima, gmina szykuje się do zamawiania środków do walki z oblodzeniem na drogach idźcie do gminy i powiedzcie, Wy kupicie Chlorki ze zniżką a My będziemy mieć za co dojechać do pożarów. Na tym zakupie wszyscy będą wygrani.

Zapiszcie się do naszych newsletterów. Uczcie się o naszych produktach i szukajcie dla nich odbiorców w Waszej okolicy. W końcu to Wasi sąsiedzi najmocniej liczą na Waszą pomoc. Jeden ma stawy rybne zapytajcie czy nie potrzebuje czegoś z naszej oferty dla hodowców ryb, inny ma hodowle krów też znajdzie w distripark.com coś dla siebie. A może w waszej okolicy jest stadnina, a może chlewnia, a może sad, a może winnica, a może szkoła? Szkoła jest na pewno, szkołę, pocztę nawet urząd gminy trzeba sprzątać. Postarajcie się by sprzątano środkami kupionymi w distripark.com. Rozmawiajcie z sąsiadami i proście ich o wsparcie i pomoc. Oni kupują ze zniżką a Wy dostajecie prowizję. Im więcej zakupów tym więcej pieniędzy dla Was.

Czy mogę polecić Program Partnerski distripark.com innej OSP?

Tak polecenie innym by się zapisali to bardzo dobry pomysł. Nie tylko dlatego że i oni zyskają źródło dodatkowych pieniędzy, ale Wasza organizacja też na tym zyska. Wprowadzając inną organizację poproście by przy rejestracji podała ona Wasz kod rabatowy jako kod osoby wprowadzającej. Wówczas od wszystkich transakcji, od których dostanie prowizję ta nowa organizacja niewielką część dostanie również Wy. Wasza prowizja od ich prowizji jest wypłacana niezależnie i nie ma wpływu na wysokość ich prowizji.

To naprawdę działa, spróbujcie już dziś. Zacząć jest naprawdę prosto. A pierwsze pieniądze wpływające na konto to dowód na to że warto.