Jak zarabiać na blogu?

Prowadzenie lifestyl-owego bloga czy vloga sprawą łatwą nie jest. Musisz być na bieżąco, musisz śledzić najnowsze trendy i być tak naprawdę specjalistką od wszystkiego, co interesuje Twoich follow-ersów. Twoja twórczość to nie tylko wyrażanie siebie, ale też duża odpowiedzialność. Są ludzie dla, których Twoja opinia jest ważna, Twoje rady i przemyślenia stanowią dla nich pryzmat przez jaki patrzą na rzeczywistość. Twoja jedna niepochlebna wypowiedź, jedno zdanie rzucone zdawkowo w wywiadzie czy komentarzu może wywołać burzę w sieci. Kreowanie trendów czy wskazywanie innym drogi to to, co sprawia, że czujesz adrenalinę i wiesz, że żyjesz.

Gdy jednak przychodzi do płacenia rachunków, proza życia sprowadza na ziemię. Nie ważne, że kilkaset osób ubiera się według Twoich wskazówek, a klika tysięcy zaczyna dzień od sprawdzenia Twojego najnowszego wpisu. Zakładu energetycznego, gazowni i pani na kasie w supermarkecie to zupełnie nie interesuje. To znaczy, kelnerki bardzo chętnie poproszą o selfie i autograf, ale rachunek i tak musisz uregulować, a na końcu zobaczyć grymas, gdy napiwek nie był godzień gwiazdy Internetu, bo przecież Ty tak świetnie zarabiasz.

Jak przełożyć popularność w sieci na sukces finansowy?

No i jak to zrobić, by zrealizować jeden z największych mitów Internetu. Jak sprawić by popularność nie była tylko uciążliwa, ale przynosiła też wyraźne korzyści. Tu z pomocą przychodzi distripark.com. To naprawdę proste. Zapisz się do Programu Partnerskiego distripark.com. Dostaniesz indywidualny kod rabatowy oraz darmowy zestaw produktów do przetestowania. Wypróbuj produkty razem ze swoimi follow-ersami. Wciągnij ich w to. Wyraź swoją rzeczywistą opinię. Jeśli dojdziesz do wniosku, że warto polecić im te produkty, zachęć do zakupów w distripark.com. Dodatkową zachętą dla nich do zakupów niech będzie fakt, że na podstawie Twojego kodu rabatowego dostaną zniżkę. Oni dostaną zniżkę na zakupy, a Ty dostaniesz prowizje od sprzedaży. To naprawdę proste!

Program Partnerski distripark.com, jak to działa?

Zasada działania jest naprawdę prosta. Zapisujesz się do Programu Partnerskiego distripark.com. Dostajesz kod rabatowy. Twój, indywidualny i niepowtarzalny. Każdy kto użyje tego kodu dostanie rabat. Czyli klienci są zainteresowani tym, by kodu jednak użyć. Ponieważ kod jest niepowtarzalny, na jego podstawie system automatycznie przypisuje każde zamówienie zrealizowane z użyciem kodu do Ciebie i nalicza Ci prowizje od niego. Czyli każdy kto kupi coś w sklepie po Twojej namowie, pracuje na Twoją prowizję. Jeśli klient założy konto w sklepie i użyje kodu rabatowe, już zawsze wszystkie jego zakupy będą naliczały prowizje na Twoim koncie.

Zrób to teraz. Zgłoś się do Programu Partnerskiego distripark.com i zacznij zarabiać!

Sprawdź dedykowane produkty dla tej branży

dostępne w distripark.com

Koncentrat do płukania tkanin Flo Pure Perfume

Sprawdź

Zestaw do zmywarki FLO - żel do mycia naczyń, nabłyszczacz, płyn do czyszczenia

Sprawdź

Produkty wegańskie Camolin

Sprawdź