Jak i kiedy wypłacamy prowizję?

„Jestem Partnerem distripark.com, udało mi się wypracować pierwszą prowizję! Zatem… jak i kiedy distripark.com wypłaca prowizję? Czy obowiązują jakieś progi wypłat?”

Zastanawiasz się, jak wypłacamy prowizję? Odpowiadamy! 😉

W przypadku, gdy Partner przystąpi do Programu jako osoba fizyczna – wypracowaną prowizję pomniejszamy o zobowiązania publicznoprawne, takie jak na przykład ZUS oraz podatek dochodowy. Prowizję przelewamy na konto Partnera, które podał podczas rejestracji w Programie Partnerskim.

Natomiast jeśli Partner prowadzi działalność gospodarczą i przystąpi do Programu jako „Firma”, wówczas po każdym przepracowanym miesiącu, wysyłamy maila z prośbą o wystawienie faktury VAT na daną kwotę netto.

Kiedy zostaje wypłacona prowizja? Czy mogę ją otrzymać dopiero za, na przykład 3 miesiące?

W Programie Partnerskim prowizję wypłacamy co miesiąc – nie przechowujemy prowizji u nas na koncie, prowizja zawsze jest wypłacana na konto Partnera.

Prowizja wypracowana w danym miesiącu zostanie wypłacona do 25-go następnego miesiąca. Prowizję wypracowaną w maju wypłacimy, do 25-go czerwca.

Czy w Programie obowiązują jakieś progi wypłaty?

Otóż nie! Prowizja, którą Partner wypracował, jest wypłacana zawsze, za każdy miesiąc, nieważne czy Partner miał mniejszą aktywność w danym miesiącu i do wypłacenia jest 10 zł netto, prowizja jest zawsze wypłacona. 😉

Zachęcamy również do wysłuchania podcastu, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!